Ada Evden Eve Nakliyat, sektörün öncülerinden olmak için Marmara bölgesinde Kocaeli Gebze ilçesinde iki girişimci tarafından kurulmuş taşımacılık platformudur. Nakliye sektörüne aşina olan işletmemiz, görüldüğü üzere ülkemizde özellikle Kocaeli ve İstanbul gibi metropoller de müşterinin istenildiği gibi yapılamamaktadır. Biz Ada Evden eve nakliyat olarak müşterilere Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti sunmak için geldik. Ve bu sektörde ideallerimiz doğrultusunda müşterilerimize bu standartları sunacağız.

İşletmemiz 2021 yılından kurulmuştur, her ne kadar yeni olmuş olsa da firmamızın çalışanları özenle seçilip nakliye sektöründe yıllardır hizmet veren personellerdir. Mobilya ve montaj ustalarımızdan tutunda paketleme ekibimiz, taşıma personelimiz, nakliye araç şoförlerimiz ve asansör aracı kullanan personelimiz işinin ehli uzun yıllar sektörde bir çok işletmede hizmet sağlamış insanlardır.

Ekibimizi kurarken öncelikle kendisine yapılmamasını istediği şeyi başkasına yapmayacak zihniyette maddiyattan ve zamandan önce müşterinin memnuniyetini gözeten kişilerden kurulmuştur. Bu sebepten ötürüdür ki hizmet verdiğimiz her alanda en iyisi olma çabası içerisinden çalışıp müşterilerimizden memnun ayrılmak en büyük  gayemizdir.

Hakkımızda