Ambalajlama (paketleme), bu işin aslında en önemli unsurlarından birisidir. Eşyalar ne kadar iyi ve doğru şekilde paketlenirse kırılma, ezilme, çizilme ve parçalanma olasılığı o kadar düşük olacaktır. Ambalajlama işlemlerini işletmemizde belirli personellerimiz yapmaktadır. Sadece bu işi yıllarca büyük metropoller de yapmış işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerektiğini düşündüğümüz için bu alanda çalışan personelimiz diğer alanlara elini dahi sürmez.

Paketleme işin merkezinde olduğunu düşündüğümüz için müşterilerimize bu anlamda en iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bir eşyanın hangi paketleme türü olduğunu ve nasıl paketlenmesi gerektiğini bilip ona göre paketleme işlemi gerçekleştirirseniz, o zaman gözünüz arkada kalmayacaktır. Taşınması yapılan eşya, ürün veya malzemenin her hangi bir problem olmadan taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız da bu konuda hassas olmasından ötürü bu alanda çalışan personellerimizi özenle seçtik. Uzun yıllarca bu işi yapan çalışanlarımızı hizmet aldıktan sonra takip ederseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Bunun dışında aşağıda belirttiğimiz video ve resimlerden paketlemenin nasıl yapıldığına dair görsel tanımlar bulabilirsiniz.

Görseller buraya gelecek