Asansör araçları yardımı ile nakliye, günümüzde revaçta bildiğiniz gibi. Özellikle İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük metropol şehirlerde en çok tercih edilen nakliye hizmetlerindendir. Sebebi genelde yeni yapılan daireler de yapılarda merdivenlerin oldukça dar olması veya asansör varsa bile asansörün eşya taşıma işlemi için kullanılmayacağından kaynaklıdır. Bu bilinçte olan firmamız zaten insan asansörleri ile kesinlikle eşya taşıma işlemi yapmamaktadır.

Asansörlü nakliyat hem eşyalarınızın kısa sürede taşınmasına yardımcı olur, hemde eşyalarınızın her hangi bir zarar görmesine sebebiyet vermez. Eskiden ne kadar doğru ve kaliteli bir paketleme yapılsa bile eşyaların merdivenden taşınma esnasında riskli olduğunu müşteride taşıyan personelde bilir. Artık böyle bir sorun ortadan tamamen kalktı yerini asansörlü nakliye araçlarına bıraktı, hem zamandan kazanıyorsunuz hemde eşyalarınız risk altında kesinlikle olmuyor.

Asansörlü nakliyeler de asansör aracının saat ücreti oldukça makul bir fiyattır. Zaten en kalabalık eşyayı bile ortalama 1 ila 2 saat içerisinden taşıyoruz. Bu fiyatlandırma size doğrudan yansıtılmayıp %50sini firmamız kendi üstlenmektedir. Böylelikle eşya taşınacak müşterimizi de maddi yönden rahatlatmayı amaçlıyoruz.