Depolama hizmeti olarak İstanbul ve Kocaeli de hizmet vermekteyiz. Depolarımız özel depo firmalarından tedarik edilip, güvenliği 7 / 24 kontrol altında olan profesyonel depolardır. 1+0, 1+1, 2+1, 2+2, 3+2 ve mega depolar olarak sınıflandırılmaktadır.

Depolarımız özel güvenlikler tarafından korunmakta olup, depoları kiralayan müşterilerimizin haricinde kimsede kesinlikle depo anahtarı bulunmamaktadır. Depoyu kiraladıktan sonra siz boşaltana kadar sadece anahtar sizde bulunur. Bazı depolarımız özel şifreli kapılardan oluşur, bu şifreleri müşterilerimiz oluşturur. Hizmet sonu şifre tekrardan değiştirilir, onun haricinden kesinlikle bir değişiklik söz konusu değildir.

Depolarımız özel güvenliğin haricinde, her depo içinde ve dışında kamera sistemleri ile gözetlenmektedir. Depo içerisinde ki kameraların takibi müşterimize aittir. Telefonunuz da kolaylıkla takibini yapabilirsiniz, dışarıdaki kamera sistemleri ise güvenlikler tarafından kontrol altındadır. Avrupa standartlarında depolarla eşyalarınızı güvenle uzun zamanlar saklı tutabilirsiniz.